Erkekler Yatakta Neye Dayanamaz?

Erkekler Yatakta Neye Dayanamaz?

Erkekler yatakta neye dayanamaz? Sorusuna verilecek cevaplar oldukça fazla ve farklıdır. Ancak bunlar arasında en çok öne çıkanların neler olduğunu sizler için sıraladık. Bunları bilmek ve mümkün olduğu kadar uygulamak, sağlıklı bir ilişkinin temelini oluşturacak ve eşler arasındaki bağları kuvvetlendirecektir.

Sağlıklı bir cinsellik, kadın erkek herkesin bir ilişki de arzu ettiği şeylerden biridir. Yatakta eşinizin püf noktasını yakalamak ve nelerden haz aldığını anlamak ise sizin elinizdedir. Erkekler normal bir ilişki esnasında çok basit şeyleri bile dayanamaz bulabilir ve bunu yakaladığınızda ilişkinizi harika bir noktaya taşıyabilirsiniz.

Biz kadınlarda olduğu gibi erkeklerde de cinsel arzular değişiklik gösterir. Bu yüzden her şeyden önce eşinizin ilişki sırasındaki tavırlarına ve isteklerine bakarak, onun dayanamayacağı bir ilişkiye başlamak hazzı en üst noktada yaşamanıza neden olacaktır.

Erkekler Yatakta Neye Dayanamaz ve Ne İster?

Erkekleri yatakta mutlu etmek için, öncelikle erkeğinizi iyi tanımanız gerekir. Hâkim olmayı mı yoksa kendine hakimiyet kurulmasını mı seviyor? Bunu iyi bir şekilde analiz ederek ilk adımı atabilirsiniz.

Erkekler yatakta hangi hareket ve sözlere dayanamaz sorusuna verilebilecek genel cevaplar aşağıdadır. Ancak bunları eşinizi analiz ederek kestirmeniz daha doğru bir davranış olacaktır. Çünkü her beklenti, her erkek için işe yaramayacaktır. Yapılan birçok araştırmaya göre erkeklerin dayanamadıkları davranış biçimleri şunlardır.

 • Kaşık pozisyonunda olmak eşsiz bir zevk verir.
 • Değişik rollerin denenmesine dayanamaz.
 • Etkileyici ve tahrik edici iç çamaşırlarına hayır diyemezler.
 • Kucakta aşk cümleleri kurmak dayanılmaz kılar.
 • Güçlü olduklarını hissettirecek bir kadın vazgeçilmezdir.
 • Yerine göre argo kelimeler kullanılması hoşlarına gidebilir.
 • Göz taması kurulması etkili bir yöntemdir.

Kaşık Pozisyonu

Kaşık pozisyonu, neredeyse tüm erkeklerin kadınından beklediği şeylerden biridir. Erkekler yatakta kaşık pozisyonunda olmaya asla dayanamaz. Bu durum kadınlar içinde geçerli olsa da erkeğin ayrı bir hoşuna giden pozisyondur.

Özellikle kilolu değilseniz onu bu pozisyona teşvik etmeniz, ciddi manada işe yarayabilir. Bu sayede yatakta hazzı en üst sınırlara taşıyabilir, harika bir beraberlik yaşayabilirsiniz. Aşağıdaki görselde bu pozisyonu basit bir şekilde görebilirsiniz.

Kucakta Aşk Cümleleri

Bir erkeğin yatakta isteyebileceği ve mutlu olabileceği şeylerden biri de kucakta aşk cümleleri fısıldamanızdır. Onun kucağında kulağına aşk cümleleri fısıldarken bazen dudak dudağa olmayı ve omuzlarını öpmeyi ihmal etmeyin. Ayrıca kollarınızın omuzlarında olması, ona hakimiyet kurmak istediğiniz hissi verecektir. Hem Türkiye’de hem de yurtdışında aşk ve ilişkiler üzerine yapılan birçok araştırma da bu pozisyon en fazla tercih edilenler arasında yer alıyor.

Ona Güçlü Olduğunu Hissettirin

Eğer ki biraz daha sert bir birliktelik arıyorsanız, ona ne kadar güçlü olduğunu siz hissettirebilirsiniz. Kendini güçlü hisseden erkeğin o an edindiği özgüven, ilişkinin daha iyi yerlere taşınmasına neden olacaktır.

Her erkek kadınlara nazaran daha güçlüdür. İstisnaların hariç olduğu bu durum böyle olsa da cinsellik sırasında kimi erkeklerde çeşitli nedenlerden dolayı basit özgüven kayıpları olabilir. Özgüvensizlikte ilişkiyi olumsuz etkileyen temel etkenlerden biridir. Bu esnada sizin onu güçlü ve çok iyi olduğu konusunda tetiklemeniz, yitirdiği özgüveni ve hatta daha fazlasını kazanmasına neden olacaktır.

Sizin İçin En İyisi Olduğunu Söyleyin

Kadın için en iyisi olduğunu ve beğenildiğini bilen erkek, ilişki esnasında aldığı özgüven ile en iyisini yapmaya çalışacaktır. Bu yüzden bir kadın olarak sizin için en iyisinin kendisinin olduğunu ve ondan başkasının gözünüzde önemi olmadığını belirtin.

İç Çamaşırları

İç çamaşırı rutin olarak neredeyse herkesin giydiği giysiler arasında olsa da etkili iç çamaşırları, fantezinize inanılmaz bir heyecan katabilir. Vücut yapınıza göre doğru fantezi iç çamaşırları tercih ederek, çılgın dakikalar yaşayabilirsiniz.

Cesur Olun

Özellikle Türk toplumunda kadınların mahremiyet bölgelerinde cesaret sonlarda gelir. Oysaki erkekler yapılmayanı bekler yapıya sahip oldukları için, cesaret size genellikle kazandıracaktır. Bu yüzden karşınızdaki kişi ile zaten bir ilişki yaşadığınızı ve bu aşamada utanıp çekinecek bir şeyin olmadığını unutmayın. Biraz cesaret, bu manada sizi nirvanaya çıkaracak bir çözüm olabilir.

Değişik Roller Deneyin

Erkekler yatakta nelerden hoşlanır neye dayanamaz? Sorusuna verilecek en iyi cevaplardan biri de ilişki de değişik rollerde olmaktır. Farklı roller denediğiniz gibi bu rolleri onun ısrarı ile değil kendiniz istediğiniz için seçin. Eşinizin sevdiği bir pozisyonu uygularken deneyeceğiniz etkili bir rol değişimi, genellikle işe yarar sonuçlar verecektir.

Farklı Fantezilere Açık Olun

Burada inançlarınıza aykırı fantezilerden bahsetmiyoruz. Ancak örneğin bir hostes veya hemşire, hatta polis olabilirsiniz. Eşinizde üniforma tutkusu varsa, bu değişim onun için harika bir seçenek olacak ve adeta çıldıracaktır.

Göz Teması

Sevişme anında ürkek ve istekli gözler onları çıldırırken, birleşme esnasında yine istekli ve zevk aldığınızı belirten göz temasları ona inanılmaz zevk verebilir. Göz temasını yerine göre kesmeden yapmanız, alacağı zevki daha fazla artıracaktır.

İsmini Haykırmaktan Çekinmeyin

Özellikle orgazm yaşamaya yakın sırada ismini haykırarak biraz kaba olmanız, fazlasıyla hoşuna gidecek şeylerden biridir. Sürekli sevgi sözcüklerinin yanı sıra ismi hitap etmeniz libidoyu artıracak bir eylem olabilir.

Argo Kullanmayı İhmal Etmeyin

Bu seçenek çok tutucu erkeklerin bir kısmı için işe yaramayabilir. Ama erkeklerin %90’’dan fazlasının birliktelik esnasında argo sözler duymaktan hoşlandığı da bir gerçektir. Örneğin “Mahvediyorsun beni hayvan” gibi (özür dileyerek) kullanacağınız sözler, onu inanılmaz derecede tetikleyebilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Erkekler

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

 1. kucakta ve kaşık olayı tamamen erkeklerin yatakta dayanamadıkları pozisyonlardır. Neredeyse tüm erkeklerin bundan hoşlandığına dair bir anket sonucu görmüştüm bu iki durumda adeta çıldırdıklarını belirtilen ifadelere yer verilmişti.
  Aralarında önemli bir kısmının olduğu Türk erkeklerinde katılım sağladığı bir anketin sonuçları sizin yazınızı da doğrular nitelikteydi nokta atışı yapmışsınız tebrik ederim daha iyi anlamak ve bilmek için yazınızı bir kez daha okudum bence her genç kızın ilerisi için daha mutlu bir evlilik ve cinsellik yaşamak için bilmesi gereken konular diye düşünüyorum

 2. erkeklerin yataktaki beklentileri farklılıklar gösterebilir ancak genel anlamda bencede yazıldığı gibidir. Nedir onlardan çektiğimiz beklentileri bitmez 🙂 dayanır dayanamaz her şey bir şekilde ıoluyor işte

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM