Erkeklerin Sevişirken Duymak İstediği Sözler

Erkeklerin Sevişirken Duymak İstediği Sözler

İnsanın doğası gereği, her ortamda hoşuna giden sözler vardır. Erkeklerin sevişirken duymak istediği sözler de bunlardan biridir. Yatakta sevişme esnasında söylenecek erkekleri eriten sözler, ilişkinin heyecanını artıracak düzeydedir.

İşte Erkeklerin Sevişirken Duymak İstediği Sözler

Cinsel ilişkide erkeğin hoşuna giden ve onu yatakta baştan çıkaracak birçok söz bulunabilir. Ancak tüm sözlerin her erkek üzerinde aynı etkiyi yapması da söz konusu değildir.

Bu yüzden genel hatları ile bir erkeği daha fazla tahrik ederek cinselliğin hazzını artıracak bazı sözleri, eşinizin karakterine uygun olarak siz seçebilirsiniz. Ekşi sözlük veya farklı platformlarda kadınlar, bu sözlerin neler olduğuna dair araştırmalar yapıyorlar. “Kadın ve Tarz” ekibi olarak, bizde bu sözleri erkek platformlarından derleyerek bir araya getirdik. İşte o etkileyici sözler…

Olmazsa Olmazımsın!

Onsuz yapamayacağınızı böyle bir anda söylemeniz, harika bir performansa sahip olması için tetikleyici olacaktır. Bu nedenle onun sizin için ne kadar değerli olduğunu belirten cümleler kurarak, hazzı dorukta yaşamayı deneyin. Her erkek kendisine fazlasıyla değer verdiğini hissettiği kadınla birlikteyken daha fazla haz duyar. Bunun karşılığı olarak da karşısındakine aynı hazzı vermeye çalışır.

Çıplakken Beni Benden Alıyorsun

Bu söz, erkeğin kendine olan özgüvenini kamçılar. Sonuç olarak da eşiniz ile yatakta daha iyi bir cinsellik yaşamanıza yardımcı olacaktır. Erkekleri eriten ve yatakta duymaktan hoşlandığı sözler arasında, bazen çıplaklığına atıfta bulunacak kelimeler kullanmanızda gerekir.

Erkekler her şeyden önce, özgüven sahibi olduklarında cinsellik konusunda daha iyi olurlar. Erkekler cinsel yapı olarak kadınlardan daha farklı olduklarından, basit bir stres veya olumsuzluk onları ilişki esnasında etkileyebilir. Bu durum ilişkinize bir hayli olumsuz yansıyacaktır. Öncelikle özgüvenini artırmayı deneyin!

erkeklerin-sevisirken-duymak-istedikleri-sozler-nelerdirSenin İçin Çıldırıyorum!

Onun için deli divane olduğunuzu ve her zaman cinsellik yaşamak istediğinizi söylemeniz, emin olun ki onun da yatakta çıldırmasını sağlayacak sözler arasındadır. Delicesine bir birliktelik istiyorsanız, mutlaka onu ne kadar arzuladığınızı açıkça belli etmeniz faydalı olacaktır.

Onu İstediğinizi Söylerken Farklı İfadeler Kullanın

Yatakta sevişirken onu arzuladığınızı söylemenin farklı birçok yolu vardır. Ancak mahremiyet olarak eşler arasında kabul edilebilecek sözler, heyecanın dozunu bir hayli artıracaktır.

Her şeyi burada açıkça belirtememiş olsak da cinsellik üzerine kurulu bazı sözler vardır ki, erkeklerin sevişirken duymak istediği sözler arasında ciddi etkilere sahiptir.

Her Seferinde Daha İyisin

Her defasında daha farklı ve heyecan verici olduğunu söylemek, özgüvenin yanı sıra heyecanını da artıracak sözlerden biridir.

Ona aşılayacağınız özgüven ve artıracağınız heyecan, bitmek tükenmek bilmez bir enerjiyi onda görmenizi sağlayabilir. Cinsel ilişkide erkeğin hoşuna giden sözler ile onu baştan çıkarıp, daha heyecan dolu bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Harikasın Devam Et!

Erkeklerin yatakta duymaktan hoşlanacağı sözlerden biri, yine onun özgüvenine dayalıdır. Erkekleri eriten sözler arasında onun iyi olduğuna vurgu yapmak önemlidir. Onun sevişme esnasında harika olduğunu ve daha fazlasını istediğinizi açıkça söylemeniz, yatağın alev almasını sağlayacak sözler arasındadır. Bu durumda eşiniz kendine daha fazla güvenecek ve sonuç olarak daha heyecanlı bir ilişki devam edecektir.

Kulağına Aşk Cümleleri Fısıldayın

İlişkinin seyrine göre cümlelerinize yön verin. Hızlı bir birliktelik esnasında daha açık konuşabilirsiniz. Ancak sevişme romantik bir şekilde devam ediyorsa, bu süreçte ise kulağına kısık sesle en tahrik edici cümleleri sıralayabilirsiniz. Bu onu etkileyerek, daha fazla tahrik olmasını sağlayacaktır.

Hayatımın En Güzel Anlarını Seninle Yaşıyorum

Onunlayken ne kadar mutlu olduğunuzu, fiziksel olarak gösterdiğiniz gibi sözlü olarak da gösterin. En güzel anınızın onunlayken olduğunu belirtmekten çekinmeyin. Erkekler egolarının okşanmasından hoşlanırlar.

Erkekler İçin Özgüven Önemlidir

Erkeklerin sevişirken yatakta duymak istediği sözler, onların özgüvenini tamamlayıcı nitelikte olmalıdır. Şayet yaşamış olduğu bir sıkıntının stresi, onu cinsellik esnasında olumsuz etkileyebilir.

Onların cinsel mekanizmalarının kadınlardan daha farklı ve zor olduğunu unutmamak gerekir. Zira biz kadınlar stres yaşadığımızda hafif isteksizlik duyabiliriz. Ancak erkeklerde durum tamamen farklıdır. Çünkü onlarda cinsel isteksizliğin yanı sıra, strese dayalı sertleşme problemleri vardır. Bu durumun biz kadınlarda olmaması, cinsellik açısından daha şanslı olmamızı sağlar.

Bu nedenlerle herhangi bir cinsel sorun karşısında alaycı bir bakış yerine, ona moral verecek samimi bir dil kullanmanız gerekir. Çünkü bu tarz problemler, her erkekte sıklıkla yaşanabilecek sorunlardan biridir ve birçoğu geçicidir.

Dışarıyla olan problemleri, maddi sorunlar ve iş hayatındaki sıkıntı ve stres kadar, sizinle olan problemlerde onları strese bağlı olarak yatakta etkileyebilecektir.

Bu durumda mutlaka olumlu yaklaşmalı eşinizi tahrik etmek için çeşitli çabalar vermeniz en sağlıklı olanıdır. Aksi halde sorunların büyümesi, cinselliğinizi ve dolayısıyla evliliğinizi riske sokabilir. Her ailede sorunların olabileceğini ve bunlarla baş etmenin en temel yolunun, kadın ile mümkün olduğunu unutmamak gerekir.

Sizde yatakta erkeklerin sevişirken duymak istediği sözler hakkında düşüncelerinizi, yorum kısmından diğer ziyaretçilerimiz ile paylaşabilirsiniz.

Erkekleri eriten sözler listemizdeki birçok aranma Kadınlar Kulübü, Ekşi ve Onedio gibi yerlerde de sıklıkla aranmaktadır. Onedio, Ekşi ve Kadınlar Kulübü gibi alanların kendi kategorisinde yer alan sözlerden bağımsız olarak bu liste hazırlanmış olup, hiçbir yerden alıntı değildir.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Erkek

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. Çok güzel bir anlatım olmuş aslında bir çoğu söylenebilecek sözler. Ama ben her şeyi burada söyleyemesek de yazan kısmı merak ettim acaba ne var orada ne var 😀

  2. erkeklerin yatakta duymak istediği sözler kişiye göre değişir bence biraz daha dikkatli davranmak gerekir. Ekşi saçma sapan şeyler vermiş ama sizin anlatımınız daha kabul edilebilir seviyede. Bir kadın olarak ekşi gibi bazı platformlarda öyle saçma şeyler veriliyor ki ben nefretle karşıladım. Cinsel sağlık konularının anlatımında da bir edep olmalı ve siz bunu sağlamışsınız teşekkür ederim bir kadın olarak.

  3. Öyle sözler vardır ki erkekleri adeta eriten sözler olarak bilinir bu sözler ve taktiklerin çok işe yarar taktikler olduğunu düşünüyorum. Gerçekten çok başarılı bir yazı olmuş tebrik ederim.

  4. birçok söz vardır erkekleri eriten. Bu listede yer alanlarda fantezi dünyasını renklendirmek için oldukça etkili olabilecek sözlerdir. Önemli olan doğru kişiye doğru sözü söylemektir.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM