Hakkımızda

Merhabalar.

KadinveTarz.com, 10.03.2021 tarihinde saat 01.15’de yayın hayatına başlamış, şimdilik yeni ancak gelecekte her kadının müdavini olmak isteyeceği Türkçe kadın portalıdır.

Zaman içerisinde sana bir kadın olarak her alanda ihtiyaç duyabileceğin özgün konu ve fikirleri sunarak, Türkçe kadın siteleri arasında en fazla ziyaretçi alan bir aile ortamı olmayı hedefliyoruz.

Kadının İnternetteki Dijital Başucu Kitabı…

Kadın ve Tarz ekibinin en temel hedefi, kadınların internetteki dijital başucu kitabı haline gelmektir. Yapacağımız yoğun çalışmalar ile kısa sürede aşağıda yer alan kategoriler başta olmak üzere, farklı alanlarda her türlü bilgiye sitemizden ulaşabilirsin.

Hamilelik belirtileri, yemek ve pasta tarifleri, moda, bakım, güzellik, aktüel ürünler ve ihtiyaç duyacağın daha onlarca kategori ve binlerce konu ile seni her zaman bekliyor olacağız.

Bu tanışma metninin ardından, dilersen hemen aşağıdaki başlıkların üzerine tıklayarak dileğin kategoriye ilerleyebilirsin 😉

Bu arada Kadın ve Tarz ekibinin, seninde küçük katkılarına ihtiyacı olacak. Okuduğun konuların altına bir yorum bırakarak, bu portalın daha eğlenceli ve eşsiz bir hale gelmesine katkıda bulunabilirsin. Şimdilik sağlıcakla kal, bilgi dolu içeriklerimiz de tekrar görüşmek üzere 🙂

Hamilelik

Yemek Tarifleri

Güzellik

Makyaj

Dekorasyon

Anne ve Çocuk

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM