İrem Derici Açtığı Hakaret Davasını Kazandı

İrem Derici Açtığı Hakaret Davasını Kazandı

Geçtiğimiz günlerde kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle bir gazeteciye dava açan İrem Derici, açtığı davayı kazanarak gazetecinin 1.740 TL para cezası almasını sağladı.

Popüler şarkıcı İrem Derici Uğur Saray isimli yerel gazetecinin kendine hakaret ettiğini belirterek, gazeteci hakkında dava açmıştı. Açılan dava dün sonuçlandı ve gazeteciye para cezası verildi.

Gazeteci Kendini Savundu

Derici’nin dava açtığı gazeteci ise kendisinin yerel bir gazeteci olduğunu ve sanat dünyasıyla işi olmadığını belirterek, İrem Derici’nin yaşadığı yerde önceden verdiği konser hakkında bir durum değerlendirmesi yaptığını belirtti.

Gazeteci Derici’ye yönelik uyuşturucu kullanarak sahneye çıktığını ve sarhoş olduğunu belirten sözleri ifşa ettiğini söyleyen gazeteci, daha sonrasında sözlerin bir kadına karşı söylenmesinin hoş olmaması nedeniyle açık alanda özür dilediğini de belirtti.

İrem Derici: “Şikâyetim Devam Ediyor”

Şarkıcı İrem Derici ise gazeteciye yönelik şikâyetinin devam ettiğini belirtti. Duruşmaya ara verildikten sonra dışarı çıkan Derici’ye gazeteciler sorular yöneltti. Derici ise dava ile alakalı espri yaparak “Kan davası. Oğlum bana ciddi soruların sorulmaması gerektiğini bilmiyor musunuz?” dedi.

Dava sonrası açıklama yapan Derici hakaretin bu kadar kolay olmaması gerektiğini söyleyerek, varsa da bununla savaşacağını vurguladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
İrem Derici

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM