Mehmet Ali Erbil ile Deniz Akkaya Yayında Birbirine Girdi

Mehmet Ali Erbil ile Deniz Akkaya Yayında Birbirine Girdi

Magazin dünyasının son günlerdeki konuşulan iki ismi Mehmet Ali Erbil ve Deniz Akkaya, bir televizyon programında gerçekleşen telefon bağlantısında adeta birbirine girdiler.

Mehmet Ali Erbil Deniz Akkaya’nın bulunduğu TV programına telefonla katılıp açıklama yaparken Akkaya’nın kendisini Ece Ronay üzerinden eleştirmesine çok sinirlendi.

Ece Ronay’ın Türk Polis Teşkilatı’na hakaret içeren videolarının olduğunu ve Mehmet Ali Erbil’in böyle bir kızın klibinde oynamasını eleştiren Akkaya, Mehmet Ali Erbil’den sert tepki gördü.

“Sana belden aşağı çok iyi vururum ben, sen çok iyi biliyorsun”

Söylemezsem Olmaz programında yorumcu olan Deniz Akkaya terör örgütü sempatizanı olan ve Türk polisine hakaret eden insanın klibinde nasıl oynadığını sordu. Bunun üzerine Erbil kendisinin müneccim olmadığını söyledi. Akkaya ise Google Ece Ronay yazınca ilk bu konu çıkıyor hiç araştırmadın mı? Diye çıkıştı.

Mehmet Ali Erbil ise Akkaya’nın geçmişine atıfta bulunarak onun geçmişinde hiç mi böyle şeyler olmadığını sorunca Akkaya cevaben; “Şimdi beni geçmişimle vurma” dedi. Bunun üzerine Erbil “Sana belden aşağı çok iyi vururum ben. Sen çok iyi biliyorsun” dedi. Akkaya bu söze sinirlenerek “Adamsan söylersin. Nedir benimle ilgili söyleyeceğin?” diyerek tepkisini ortaya koydu.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Deniz Akkaya

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM