Rüyada Amerika’ya Gittiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Amerika’ya Gittiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Nadir görülen bir rüya olsa da rüyada Amerikaya gittiğini görmek, rüyanızda bu ülkede yapacağınız şeylere göre farklı şekillerde yorumlanır. Genellikle ticari yorumların yapıldığı rüyada Amerika’ya gitmek, diğer yandan eğitim ve aileden uzaklaşma, uzun bir yolculuğa çıkma gibi yorumlara da işaret etmektedir. Ancak sizin rüyada hangi konumda olduğunuz ve ne ile ilgilendiğiniz önemli olup, bunların bazıları için yapılan yorumlar aşağıdaki gibidir.

Rüyada Amerika’ya Gittiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya tabirleri yorumcuları tarafından ABD’ye gittiğini görmek iş hayatında başarı olarak kabul edilir. Kişinin işinde yükselmesi veya eğitimi devam ettiren birinin başarılı olması, bu rüya için sık yapılan yorumlardır. Diğer taraftan Amerika’ya gitmek hakkında yorumlara yer verilen konu başlıkları şunlardır;

Amerika’ya Temelli Gidip Oraya Taşınmak

Sosyal yaşantınızda önemli değişikliklerin yaşanmasına dair bir işaret olabilir. Bu değişiklikler, doğal olarak dolaylı da olsa iş ve eğitim hayatınıza da işaret edebilir. İstediğiniz bir şey hakkında çaba göstererek, onu elde edebilmek gibi yorumlarda yapılmaktadır. Hayallerinizin gerçekleşmesine işaret olarak yorumlanan bu rüyada, sizin çabanızın da gerekli olduğunu unutmayın.

Amerika’ya Ticari Amaçlarla Giderek Ticaret Yapmak

Rüyanızda Amerika’ya doğrudan ticaret amacıyla gitmeniz ve ticaretinizin gerçekleşmesi durumunda, gerçek hayatta işinizde ciddi atılımlar yapmanız söz konusudur. Bu atılımlar sayesinde yüksek kazançlar elde edilmesi, rüya sözlüğü yorumcuları tarafından işaret edilen konulardan biridir.

Amerika’ya Giderek Tatil Yapmak

Olumsuzluklara işaret eden bir rüyadır. Ancak bu olumsuzluklar, hayatınızı ciddi anlamda etkilemeyecektir. Daha çok aile ve sevdiklerinize hasret kalmanız olarak ifade edilir. Lakin  bu rüyayı gören kişiler için başka bir yorum ise, kişinin maddi durumu iyi değilse elinde olanı da zevki sefası için kaybedecek demektir. Bu rüyayı gören kişilere harcamalarını bütçelerine uygun bir şekilde yapmaları, aile bağlarını kuvvetlendirmek için adımlar atmaları tavsiye edilir.

Gidip Amerika Caddelerinde Gezmek

Uzun bir yolculuk sizi bekliyor demektir. Ancak gezdiğiniz caddede alışveriş yapıyorsanız, işlek bir yerde iş yeri açma ihtimalinizin olduğunu ve bunda başarılı olacağınızı gösteren rüyalardan biridir. Yeni birileri ile tanışmakta bunu gören kişiler için yapılan yorumlar arasında yer almaktadır.

Amerika’ya Uçakla Gittiğini Görmek

Dünyanın en güçlü ve gelişmiş ülkelerinin başında gelen ABD’ye uçak ile gidiyorsanız, hayatınızdaki engeller ve sorunlardan daha hızlı kurtulacağınız demektir. Karşınıza çıkacak engelleri zorlanmadan aşmak ve sonucunda ciddi başarılar elde etmek, bu rüyanın yorumları arasında yer alır.

Gemiyle Gitmek

Ülkeye gemi yolculuğu yaparak gidiyorsanız, çeşitli fırsatların karşınıza çıkacağını gösterir. Yolcu gemisi yeni insanlarla tanışıp özgür olmaya işaret eder. Ancak yük gemisi ile gittiğiniz görmüşseniz, bu kez üzerinizdeki yükleri atacağınız ve iş hayatınızda önemli başarılar elde edeceğiniz anlamı çıkarılır. Kariyer planlaması yapıyorsanız, doğru kararı araştırarak vermeniz muhtemeldir.

Yürüyerek ABD’ye Gittiğini Görmek

Yürüyerek gitmek, zorluklara sağlam bir şekilde göğüs germeniz halinde başarıya ulaşmanız demektir. Rüya yorumcularının sıklıkla yaptıkları yorum bu şekildedir. Engelleri aşmanız biraz daha zor olacak olsa bile sabretmeniz halinde, o zorlukları hayatınızdan tamamen çıkarmanız mümkündür.

Amerikaya Gitmek İçin Hazırlık Yapmak

Amerika’ya gitmek için hazırlık yapmak ise, hayatınızda hazırlandığınız şeyin başarı ile sonuçlanmasına işaret eder. Ancak doğru şekilde hazırlanmak ve hiçbir olumsuzluk olmaması önemlidir.

Görüldüğü gibi rüyada Amerika’ya gittiğini görmek için yapılan yorumlar genellikle olumludur. Ancak ayrılık ve hasret gibi yorumlarda böyle bir yolculuk için sık yapılmaktadır.

Psikolojik Yorumu

Kişinin yenilikler peşinde olması, iş veya eğitim hayatında yeni atılımlar yapmak için kafasının meşgul olması nedeniyle bu tip rüyalar gördüğü bilinir. Aynı zamanda çevresindeki insanlardan bıkmış, farklı bir ortama karışarak her şeyden uzaklaşmak isteyen içine kapanık insanların da uzak yerlere gittiğini görmeleri mümkündür.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Özgürlükler ülkesiymiş. Bugün masum çocukların öldürülmesi ve kadınların birçok yerde tecavüze uğramasının en önemli sebebi şeytan Amerika’dır. Rüyada da gerçek hayatta da sana lanet olsun Amerika. Silinip gitsen dünya rahat edecek.

  2. Amerikaya gittiğimi ve burada uzun bir süre yaşadığımı gördüm. Yıllar sonra çok özlediğim çocukluk arkadaşım da amerikaya geliyor ve benimle yaşamaya başlıyor.
    Ancak bir anda onun tüm kazancımı çaldığını görüyorum. Tüm her şeyimi alıp gidiyor. Bu sırada yolda araba çarpıyor ve ölüyor. Rüya içerisinde 10 tane erüya olduğunu biliyorum diyanet bir yorum yapmamış ancak bunun ne ve nasıl olduğunu açıklayacak bir yorum var mı ekşi gibi küfür ortamına da girip saçmalık okumak istemiyorum kadınlar olarak tercihimi buradan yaptım

  3. Amerika’da biriyle saç saça kavga ettiğimi gördüm pek bilmiyorum ama o özgürlük anıtımı ne oluyor onun en tepesindeydik. Birbirimizi aşağı düşürmek için uğraşıyorduk ve ikimizde aynı anda derin bir boşluğa düştük neyseki rüya imiş 🙂

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM