Rüyada Parmaklarının Kesilmesi Görmek

Rüyada Parmaklarının Kesilmesi Görmek

Rüyada parmaklarının kesilmesi ile ilgili birçok rüya yorumu bulunur. Diyanet kurumu bu rüya hakkında herhangi bir açıklama yapmamış olup, birçok sitede Diyanet adına yapılan yorumlara itibar edilmemelidir. Rüyada parmak kesilmesi için yapılan yorumlar, rüyanın görülüş biçimine göre değişir.

Rüyada Parmaklarının Kesilmesi Ne Anlama Gelir?

Kısmen hayırlı bir rüyadır. Gördüğünüz rüyaya göre aşağıdaki şekillerde yorumlanabilir. Ancak genel anlamda bakıldığında rüyada parmak kesildiğini görmek kan çıkması nedeniyle hayırsız olarak yorumlanır. Kırmızı renk rüyalar için olumsuzluk işaretidir. Rüyada parmaklarının kesilmesini görmek hakkında görülen rüyalara göre yapılan yorumlar aşağıdadır.

Başkası Tarafından Rüyada Parmaklarının Kesilmesini Görmek

Bir başkasının sizin parmak ya da parmaklarınızı kesmesi, dehşet verici bu rüya için hayırla yorumlanır. Başkalarının size fayda sağlaması olarak kabul edilir. Diğer yandan yeni dostlukların kurulması ve yeni arkadaşlarınızın size yarar sağlaması şeklinde ifade edilir.

Kişinin kimliği ne olursa olsun aile içerisinde huzur ve mutluluk şeklinde yorumlarda yapılır. Karşılaştığınız sorunların üstesinden gelmeniz için önünüze birçok fırsatlar çıkacaktır. Gönül ilişkilerinde de yine mutlu ve huzurlu bir ilişki sizi bekliyor olabilir.

Testere ile Rüyada Parmak Kesildiğini Görmek

Testere ile parmağınızın kesilmesi olumsuzluğu ifade eder. Büyük bir sıkıntının yakın olduğunu ancak kendi çabanızla bu sıkıntıyı atlatabileceğiniz şeklinde yorumlanır. Genel anlamda hayırsız bir rüyadır. Bu yüzden çevrenizde olup bitenleri iyi analiz etmeli, size zarar verme şüphesi olan durumlardan sakınmak gerekir.

Bir Çocuk Tarafından Parmak Kesildiğini Görmek

Çocuğun parmağınızı kesmesi mutluluğa işarettir. Evliler yakın süreçte hamilelik veya doğum gibi haberler alabilir. Bir yakınınızın hamile olduğunu da öğrenmeniz mümkündür.

Diğer yandan yeni iş fırsatları, iş hayatında terfi gibi durumlarla karşılaşmanız bu rüyayı gördüyseniz daha yüksek olan ihtimallerdir.

Yabancı Birinin Parmağınızı Kestiğini Görmek

Yabancılarla iş ortaklığı ya da tanımadığınızdan birinden gelen menfaate işarettir. İş veya eğitim hayatında karşılaşacağınız fırsatları iyi değerlendirmeniz gerekir.

Aşk hayatı veya evlilikte ise aranızdaki sorunların ortadan kalkması ya da daha iyi bir birliktelik sizi bekliyor olabilir. Bu süreçte karşılaşacağınız tüm olumlu durumlar sizin çabalarınıza bağlı olarak gelişeceğinden dikkatli davranmanızda fayda var.

İş Kazası Sonucu Rüyada Parmaklarının Kesilmesi

İş kazası sonucu rüyada parmakların kesildiğini görmek, çalışma arkadaşlarınızla aranızdaki sorunu ifade eder. Eğitim gören kişiler içinse yine benzer şekilde okulda bazı sorunlarla karşılaşmak mümkündür. Öğretmen veya öğrencilerle sorunlar yaşayabilir, bu durum ise notlarınıza olumsuz yansıyabilir. Bu rüyayı gören kişinin 3-5 aylık süreç içerisinde okul ve işyerinde daha dikkatli olması gerekir.

Tanıdık Biri Tarafından Rüyada Parmak Kesildiğini Görmek

Tanıdık biriyle bunu yaşamanız mutluluk ve refah olarak tanımlanır. Birçok rüya yorumcusu bunu hayırlı kabul eder. Arkadaş ve akrabalarınızla yaşadığınız pürüzler ortadan kalkacaktır. Bu aşamada daha gayretli olmanız tavsiye edilir.

Çalışan biriyseniz işinizde daha iyi bir konuma gelmek için fırsatlar çıkabilir. Okulda ise öğrencilerin öğretmenler tarafından sevilen biri olması olarak yorumlanır. Aileniz ile bağlarınızın kuvvetlenmesi ve sorunların aşılması da muhtemeldir.

Rüyada parmak kesildiğini görmek Diyanet tarafından yorumlanan bir rüya olmayıp, hiçbir rüya için Diyanet yetkilileri doğrudan bir yorumlama yapmamaktadırlar. Ancak geçmişten günümüze İslam alimleri tarafından çeşitli İslami rüya tabirleri yapılmış olup, ikisi birbiri ile karıştırılmamalıdır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM