Salonunuza Uygun Köşe Takımı Seçmek İçin Bilmeniz Gerekenler

Salonunuza Uygun Köşe Takımı Seçmek İçin Bilmeniz Gerekenler

Bir salonun olmazsa olmazlarından birisi de elbette ki koltuk takımıdır. Koltuk takımları birkaç parça halinde olabileceği gibi köşe takımı şeklinde de olabilir ve bunu salonunuzun en köşesine kolayca yerleştirebilirsiniz.

Köşe takımları genel olarak iki parçadan oluşur. Bu iki parçanın ebatları birbiri ile aynıdır. 315 santimetre olabilen bu köşe takımları sayesinde evinizin en güzel yerini renklendirebilirsiniz. Köşe koltuk takımları farklı modüllerden oluşmaktadır. Üçlü yataklı kollu modül, köşe modülü ya da ara piyon ve TV recliner kollu modül seçeneği arasından dilediğiniz modülle beraber seçim yapabilirsiniz.

Bu koltuk setinin üçlü kısmı da yatak sistemlidir. Hem oturmak hem de yatmak için oldukça ideal bir seçim olacaktır. Ayrıca oynar başlığı, nubuk kumaş detayı ve metal ayağı sayesinde daha da rahat bir şekilde oynatabileceğiniz bu koltuklar bir evde mutlaka olmazsa olmaz olanlardan oluyor.

Alacağınız köşe koltuk takımı sizin evinizdeki mevcut duruma göre belirlenmeli ve bu yüzden ihtiyaçlarınıza göre seçim yapmalısınız. Evinizin ve salonunuzun ölçülerine göre en güzel takımları seçebileceğiniz Berke Mobilya kalitesi ile sahip olabileceğiniz takımlar farklı ödeme seçenekleri ile de size kolaylık sağlıyor.

Duvar Ünitesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Duvar üniteleri yine bir salonun olmazsa olmazı gereken bir ev ürünüdür. Duvar üniteleri televizyonunuzu duvara yerleştirebileceğiniz ve onun yanında farklı birkaç materyale daha sahip olabileceğiniz ürünlerdir. Duvar üniteleri içerisinde birkaç farklı modül bulunmaktadır. Bu modüllerden birisi ahşap duvar ünitesi, diğeri raflı pano ve diğeri de TV alt modüldür.

Bu modüller sayesinde eviniz otantik bir görünüme sahip olacak ve TV ünitenizi sadece televizyon izlemek için değil, aynı zamanda kitaplık olarak da kullanabileceksiniz. Raflar oldukça geniş olup içerisini dilediğiniz gibi doldurabilirsiniz. Özellikle de TV ünitesinin yanında olduğu için filmlerinizi, DVD’lerinizi ve kitaplarınızı koyarak bir takım oluşturabilirsiniz.

 

Duvarınızın boyutu, TV’nin büyüklüğü ve salonun dekoru sizin TV modülü seçerken dikkat etmeniz gereken etmenlerden birkaçı. Eğer evinizin ahşap detayları bulunuyorsa tercihinizi ahşap duvar ünitesinden yana kullanabilirsiniz. Bu da salonunuza modern bir görünüm katacaktır.

Tv Ünitesi Salonun Neresine Yerleştirilmeli?

TV ünitesi eğer modern bir salonunuz varsa ve salonun duvarına monte ettirmek istemiyorsanız tercih edilebilecek en güzel ünitelerden bir tanesi. Bu üniteler sayesinde duvarınıza zarar vermeden uygun göz hizasında televizyon keyfi yapabileceksiniz.

Filmlerinizi, dizilerinizi kolayca seyredebileceğiniz tüm TV ünitesi tasarımları Berke Mobilya aracılığı ile evinizle buluşuyor. Farklı ödeme ve taksit seçenekleri ile sahip olabileceğiniz en otantik ve özgün tasarımlar evinizi renklendirmek için burada.

Evinizde sadece çok az bir miktar yer açmanız gereken ünitelerin kurulumu ve dizilimi de oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken şey evinizin renklerine ve kendi zevkinize göre bir model seçerek satın almak!

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM