Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi Yeniden Ayrıldılar

Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi Yeniden Ayrıldılar

Aşkları ile gündeme gelen fenomen Şeyma Subaşı, bu kez de Mısırlı zengin sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile çalkantılı günler yaşıyor.

Geçtiğimiz günlerde çift arasında yaşanan sorunlar ayrılığa neden olmuş ve Şeyma Subaşı’nın zengin iş adamına bir şans daha vermişti.

Dolandırıcılık İddiası Üzerine Ayrıldı

Amerika’da yaşayan sevgilisinin yanına yerleşen Subaşı, sevgilisi hakkında çıkan dolandırıcılık iddiaları üzerine yeniden ayrılık kararı aldı.

Ünlü Televizyon yapımcısı Acun Ilıcalı ile evliliğinden sonra adı farklı isimlerle anılan Subaşı en son olarak, Mısırlı zengin bir iş adamına gönlünü kaptırmıştı.

Bir süredir mutlu oldukları gözlenen ikilinin yakın zaman önce kısa bir ayrılık yaşamaları herkeste şaşkınlık yaratırken, Alsaloussi hakkında ortaya atılan dolandırıcılık iddiaları üzerine Şeyma Subaşı’nın ilişkiyi bitirdiği iddia ediliyor.

Acun’un Miami’de ki Evine Yerleşti

Acun Ilıcalı’dan bir kızı olan 31 yaşındaki Subaşı, Mohammed Alsaloussi ile ilişkisinden de hamile olduğunu açıklamıştı. Yaşanan ani ayrılığın ardından eski eşi Acun Ilıcalı’nın Miami’de ki evine yerleştiği iddia edilen ünlü fenomenin, yakın arkadaşları ve ablasını da eve davet ettiği öğrenildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM