TIRNAK RENGİNİZ KİŞİLİĞİNİZİ NASIL GÖSTERİR?

TIRNAK RENGİNİZ KİŞİLİĞİNİZİ NASIL GÖSTERİR?

Tırnaklara oje sürmek çoğu kadının vazgeçilmez makyaj rutinlerinden biridir. Bunu yapmak, günlük kombinlerinizi tamamlamak ve kendinizi daha iyi hissetmek için birçok kadın için keyif vericidir. Fakat onlarca renk seçeneğine rağmen insanlar genellikle günlük moduna ve ruh haline göre oje sürmektedir. Sürdüğünüz oje rengi ise kişiliğinizi kolaylıkla ele verebilir.

TIRNAK RENGİNİZ KİŞİLİĞİNİZİ NASIL GÖSTERİR?
TIRNAK RENGİNİZ KİŞİLİĞİNİZİ NASIL GÖSTERİR YAZIMIZDA BULABİLİRSİNİZ

Siyah

Tırnaklarınızı siyaha boyamak sizi biraz asi gösterebilir. Fakat bu renk sadece asi bir kişiliğiniz olduğunu göstermez aynı zamanda cesur bir kişiliğe de sahipsinizdir. Eğer siyah oje sürmeyi tercih ediyorsanız farklı düşünmeyi seven yaratıcı bir kişiliğe sahipsinizdir.

Mavi

Mavi oje sürmeyi tercih ediyorsanız ve bu mavinin daha parlak tonlarıysa bu sizin eğlenceli, arkadaş canlısı olduğunuzu gösterir. Aynı zamanda yeni şeyler de denemeye açık birisisinizdir.

Pembe

Tırnaklarınızı pembeye boyamak kadınsı bir hava yaratır. Aynı zamanda sezgisel yönünüzün kuvvetli olduğunu, sosyal kurallara uymayı fazla önemsemediğinizi gösterir. Açık pembe oje sürmeyi tercih ediyorsanız bu sizin daha kariyer odaklı ve hırslı biri olduğunuzu gösterir.

Kırmızı

Kırmızı tutkunun rengidir. Aynı zamanda cesur bir renktir kendinize güveni ve cesaretinizi gösterir. Göz alıcı olmaktan ve dikkat çekmekten korkmuyorsunuz.

Mor

Mor renk oje sürmeyi seviyorsanız bu sizin yaratıcı yönünüzü göstermenin bir yolu olabilir. Mor renk bireysellik ve güven anlamlarına gelmekle beraber bir asalet göstergesidir. Gizli ve tutkulu hislerinizi göstermek istiyorsanız mor renk ojeleri kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Ten Rengi

Bu rengi kullanmayı tercih etmek sade ve gösterişten uzak bir kişi olduğunuzu gösterir. Çünkü bu renk göz alıcı bir renk değildir ve fazla dikkat çekmemektedir. Fakat yine de şık bir görünüm kazandırır. Bu renk aynı zamanda açık sözlü ve dürüst bir kişi olduğunuzu da gösterir.

Turuncu

Tırnaklarda turuncu rengi görmek içgüdüsellik ve cesurluk gibi kavramlarla ilişkilendirilir. Aynı zamanda bu renk ojeleri seviyorsanız ve kullanıyorsanız enerji dolu, arkadaş canlısı ve oldukça paylaşımcı bir kişi olduğunuzu gösterir. Gerçekten hayattan keyif almayı biliyorsunuz ve başkalarının sizin hakkınızda ne düşündüğüne fazla aldırış etmiyorsunuz.

Neon

Neon renkler yeşil, sarı, turuncu, pembe ve mavi gibi renklerin göz alıcı tonlarından oluşur. Bu renk çok dikkat çeken bir renktir eğer bu renk ojeleri seviyor ve kullanıyorsanız özgüveniniz epey yüksektir.

Enerjik, eğlenmeyi seven, cesur bir karaktere sahipsinizdir. Arkadaş canlısınız ve insanlarla iletişim kurmakta zorlanmıyor ve kolaylıkla iletişime geçebiliyorsunuzdur. Neon oje kullanmak yaratıcı yönünüzün daha çok ön plana çıkmasını sağlar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM