Yasmin Erbil Babası Mehmet Ali Erbil İçin Açıklama Yaptı

Yasmin Erbil Babası Mehmet Ali Erbil İçin Açıklama Yaptı

Son günlerde adı Ece Ronay’a taciz ettiği iddiası ile sıklıkla gündeme gelen Mehmet Ali Erbil’in 24 yaşındaki kızı Yasmin Erbil, babası ile ilgili bir açıklama yaptı.

Geçtiğimiz günlerde Ece Ronay isimli sosyal medya fenomeninin klibinde oynayan Mehmet Ali Erbil’in kendisini taciz ettiğini açıklaması magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Ece Ronay Erbil’in kendisini taciz ettiğini iddia ederek bir video paylaşmış ve Erbil’e karşı ağır ithamlarda bulunmuştu. Bunun üzerine Erbil konuyla ilgili açıklama yapmış ve iddiaları yalanlamıştı.

Yasmin Erbil: “Benden Sürekli Açıklama Bekliyorsunuz”

 

Yasak Elma dizisinde oynayan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil kendisinden sürekli açıklama beklendiğine isyan ederek, sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Yasmin Erbil açıklamasında babasını kaybetme korkusuyla mücadele ettiğini ve babasının 24 yaşında bir kızı olduğunun farkında olduğunu belirtti. Şovmenin kızı Yasmin Erbil açıklamasında aileden birini kaybetme korkusunun korkunç bir duygu olduğunu dile getirerek, biraz empati kurulması gerektiğini söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Yasmin Erbil

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM